Bankroto administravimas / restruktūrizavimas

Dėl įvairių priežasčių įmonė gali susidurti su nepakeliamais finansiniais sunkumais kas priveda prie bankroto procedūros. Alternatyva – restruktūrizavimas – tai galimybė įmonėms, turinčioms laikinų finansinių sunkumų ir nenutraukusioms ūkinės komercinės veiklos, išsaugoti ir plėtoti šią veiklą, grąžinti skolas, atkurti mokumą bei išvengti bankroto.

Įmonės restruktūrizavimas – tai procesas kur mes paruošim restruktūrizavimo metmenis bei restruktūrizavimo planus bei užtikrinsim sklandų ir efektyvų įmonės restruktūrizavimo procesą.

Įmonės bankrotas – tai procesas, kuriame bankroto administratoriui reikia atlikti nuoseklius žingsnius: nustatyti tikrąsias įmonės bankroto priežastis, išieškoti skolas iš įmonės debitorių, patikrinti bankrutuojančios įmonės sudarytus sandorius, organizuoti įmonės turto pardavimą ir vykdyti kitas LR bankroto įstatyme numatytas pareigas, sutvarkyti dokumentus bei išregistruoti įmonę. Mes galime užtikrinti maksimalią įmonės kreditorių interesų apsaugą atsižvelgiant į pačios bankrutuojančios įmonės interesus bei sklandžiai ir operatyviai vykdyti bankroto procesus.

Atgal